COMMISSION INTERNATIONALE DE L'ÉCLAIRAGE - Hongrie

INTERNATIONAL COMMISSION ON ILLUMINATION CIE - Hungary

INTERNATIONALE BELEUCHTUNGSKOMMISSION CIE - Ungarn
CIE MNB 1. DIVÍZIÓ

Vezető

Dr. Wenzel Klára, egyetemi magántanár
BME, Gépészmérnöki Kar, MOGI Tanszék
wenzel@mogi.bme.hu

 

Tagok

Dr. Schanda János†
Pannon Egyetem, Műszaki Informatikai Kar
schanda@vision.vein.hu

Dr. Ábrahám György, egyetemi tanár, tanszékvezető
BME, Gépészmérnöki Kar, MOGI Tanszék
abra@mogi.bme.hu

Andor György
Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal
andorgy@mkeh.hu

Dr. Antal Ákos, egyetemi adjunktus
BME, Gépészmérnöki Kar, MOGI Tanszék
akos@mogi.bme.hu

Dr. Borbély Ákos, docens
Óbudai Egyetem, Médiatechnológiai és Könnyűipari Intézet
borbely.akos@rkk.bmf.hu

Dézsi Gyula
gyula.dezsi@gmail.com

Gombos Katalin
Pannon Egyetem, Műszaki Informatikai Kar
gombos_katalin@yahoo.com

Langer Ingrid, egyetemi adjunktus
Óbudai Egyetem, Bánki Donát Kar, Mechatronikai és Autótechnikai Intézet
langer.ingrid@bgk.uni-obuda.hu

Ludas Zsuzsanna, doktorandusz
BME, Gépészmérnöki Kar, MOGI Tanszék
zsuludas@gmail.com

Mihalik Gáspár, egyetemi adjunktus
Óbudai Egyetem, Kandó Kálmán Kar, Mikroelektronika Intézet
mihalik.gaspar@kvk.bmf.hu

Nagy Balázs Vince, egyetemi adjunktus
BME, Gépészmérnöki Kar, MOGI Tanszék
nagyb@mogi.bme.hu

Dr. Samu Krisztián, adjunktus
BME, Gépészmérnöki Kar, MOGI Tanszék
samuk@mogi.bme.hu

Dr. Várady Géza, adjunktus
Pécsi Tudományegyetem, Rendszer- és Szoftvertechnológia Tanszék
varady@morpheus.pte.hu

Dr. Ungváry Lilla, szemész szakorvos
Repülésbiztonsági Intézet
ungvary.lilla@freemail.hu

 

Örömmel fogadjuk mindazok jelentkezését, akik még nincsenek rajta az 1. Divízió tag listáján, de akiket érdekel a "A színek és a látás" témakör. Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen: wenzel@mogi.bme.hu

Éves beszámolók

 

 

Copyright CIE Hungary, 2015